Agromix

Pracując z nami osiągniesz więcej

  • agromix na facebooku
  • agromix na facebooku

Magazyn części zamiennych posiada w swojej stałej ofercie pełną gamę części zamiennych do marek takich jak KRONE, AMAZONE, TECNOMA, MANITOU, JOHN DEERE, KVERNELAND, LEMKEN, KEMPER, TRIOLIET

Również w przypadku maszyn kilkudziesięcioletnich mamy możliwość dostarczenia do nich części zamiennych.W zakładce "KATALOG CZĘŚCI" znajduje się pełna gama katalogów części do maszyn Krone i Tecnoma.
Jeżeli dysponują Państwo maszyną inną, niż wyżej wymienione (produkowaną w UE) i posiadają Państwo do niej katalog części, to my jesteśmy w stanie pomóc i sprowadzić części zamienne do tej maszyny.
Naszym wielkim atutem jest szybkość dostarczania części zamiennych. Części dostępne w magazynie dostarczamy w 24 h przesyłką kurierską. Współpraca z firmami DHL i DPD gwarantuje ekspresowe dostarczenie przesyłki pod wskazany adres w bardzo korzystnych cenach.

W ciągłej sprzedaży posiadamy również oleje i środki smarne firmy Fuchs Oil Corporation. Zarówno w przypadku maszyn krajowych jak i zagranicznych wszelkich marek bez problemu dobierzesz olej do swojego sprzętu.
W trosce o profesjonalną i bezbłędną realizację zamówienia proszę przy składaniu zamówień lub zapytań o podanie numeru katalogowego części. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo wymienionych informacji prosimy o podanie: marki, typu oraz numeru fabrycznego maszyny.

Michał Kocerka

KONTAKT

Michał Kocerka

tel.(065) 5388-354/350
fax. (065) 528 75 28
e-mail: magazyn@agromix.agro.pl
kom. 605-302-677

Tomasz Wojciechowski

KONTAKT

Tomasz Wojciechowski

tel.(065) 5388-354/350
fax. (065) 528 75 28
e-mail: magazyn@agromix.agro.pl
kom. 607-564-419